Kurumsal

Hakkımızda

Viranşehir  Organize Sanayi Bölgesinin 09/04/2019 Tarih ve 2019/10 sayılı  yazıyla kuruluşu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca onaylanmıştır. İlgi onaydan itibaren Viranşehir Organize Sanayi Bölgesinin kuruluşu resmileşmiştir. 

Viranşehir Organize Sanayi Bölgemiz; şehir merkezimize yaklaşık 16 km mesafede yer alan ve Şanlıurfa Karayolu üzerinde Sesik mahallesi mevkiinde hizmet vermektedir. Yaklaşık 182 hektar alanda kurulmuştur. Bölgede imarlı 114 sanayi ve 2 Hizmet Destek Alanı olmak üzere 116 adet parsel bulunmaktadır. 

GAP Projesi ile birlikte Şanlıurfa İlinde Sanayi çok büyük bir gelişme göstermiştir. Buna parelel olarak Viranşehir ilçesinde gelişen ticaret hayatı, organize sanayiyi ilçemiz için zorunlu kılmıştır. Bundan hareketle Viranşehir  İlçe Kaymakamı Sayın Önder KOÇ'un  Başkanlığında Organize Sanayi Bölgesi gün geçtikçe daha işleyişli hale getirilecektir.

Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Bilgi Sayfası
Tel Çit Tel örgü
OSB Adresi: akçataş mahallesi organize sanayi bölgesi doktor yalçın yılmaz caddesi no:1 Viranşehir / ŞANLIURFA
04145331023
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2024 Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL