Viranşehir OSB Mustafa Kuran Camimiz Hizmete Açıldı

17 Mayıs 2024

Viranşehir OSB Avukat Mustafa Kuran Camii ve H. Hüseyin Kuran- H. Süheyla Kuran Kur’an Kursu yapılan tören ile Viranşehir halkının hizmetine açıldı.

Programa Kaymakamımız Sn. Önder Koç, Ak Parti Grup Başkanı Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Meclis Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu, Adalet Komisyon Başkanı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cüneyt Yüksel, Adıyaman Milletvekili Resul Kurt, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Diyanet Akademisi Başkanı Doç. Dr. Enver Osman Kaan, Şanlıurfa İl Müftüsü Ramazan Tolan, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Türkiye Tüm Hukukçular Birlik Başkanı Avukat Mustafa Kuran, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, OSB Yönetim kurulu üyeleri ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.


İlgili İçerikler

Tel Çit Tel örgü
OSB Adresi: akçataş mahallesi organize sanayi bölgesi doktor yalçın yılmaz caddesi no:1 Viranşehir / ŞANLIURFA
04145331023
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2024 Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL